Győri Szakképzési Centrum Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

 Telefon: 96/516-716                    9023 Győr, Földes Gábor utca 34-36.             E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

in Hírek

2A logisztikai és szállítmányozási szakképesítés Országos Szakmai Tanulmányi Versenyének válogatóján az 5/13.b osztályból Bedő Klaudia, Nagy Barbara, a 2/14.d osztályból Kőszegi Bítia, Bognár Dominik Attila és Varga Patrik képviselték iskolánkat. Az ország 16 legjobb tanulója mérte itt össze tudását a szakmai vizsga tantárgyaiból. Tanulóink több vizsgarészből is eredményesen szerepeltek, így év végén mentesülnek a szakmai vizsga adott vizsgatevékenysége alól, ott jeles érdemjegyet kapnak.

Felkészítő tanárok: Benedek Edit, Juhász Ildikó, Kalocsai Tibor, Major Károly, Mihály Andrea, Portörő József

Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak is!

Az iskola vezetősége

Vonalban

Oldalainkat 55 vendég és 0 tag böngészi