Nyomtatás

19. Országos középiskolai illemtani csapatverseny 2020

Írta: Proháczik János
on 06 április 2020
Találatok: 152

 

19. Országos középiskolai illemtani csapatverseny 2020

palffy illemtanA koronavírus terjedésének lelassítása érdekében bevezetett országos intézkedések a 19. Országos középiskolai illemtani csapatverseny 2020. döntőjének megrendezését ebben a tanévben lehetetlenné teszik, így hasonlóan több országos versenyhez, mi is az első forduló alapján végeredményt hirdetünk.

 

A koronavírus terjedésének lelassítása érdekében bevezetett országos intézkedések a 19. Országos középiskolai illemtani csapatverseny 2020. döntőjének megrendezését ebben a tanévben lehetetlenné teszik, így hasonlóan több országos versenyhez, mi is az első forduló alapján végeredményt hirdetünk.

E megváltozott helyzetben a díjazás az alábbiak szerint módosul:

Az első három helyezett csapatot oklevéllel, könyvutalvánnyal, míg a 4-10. helyezett csapatot elismerő oklevéllel díjazzuk, a versenyző tanulóknak emléklapot küldünk. (Akkor tudjunk majd eljuttatni az iskoláknak, amikor az iskolai élet visszatér a megszokott medrébe. Tehát várhatóan szeptemberben.)

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Találkozzunk 2021-ben, a 20. Országos középiskolai illemtani csapatversenyen!

Várunk Benneteket, Mi nagyon készülünk!

Győri SZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Nevelőtestülete nevében:

Grábits Mária és Horváth Miklós tanárok

A NEVEZETT CSAPAT ADATAI

nevező intézmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

a csapat sorszáma:
43.

ELÉRT EREDMÉNY:
95 csapatból: 1. hely


a csapat tagjai:

tanuló neve

pontszám

Bakonyi Eszter

176 / 200

Rózsa Orsolya

179 / 200

Bakonyi Lili

181 / 200

ÖSSZESÍTETT PONTSZÁM

536 / 600


felkészítő tanár:
Bíróné Márkus Andrea

A szervezők nevében GRATULÁLUNK és KÖSZÖNJÜK megértésüket!

Tisztelettel: Grábits Mária és Horváth Miklós

 

További helyezések:

helyezés Nevező iskola A csapat tagjai össz. pontszám felkészítő tanár
1. Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Bakonyi Eszter Rózsa Orsolya Bakonyi Lili 536 Bíróné Márkus Andrea
2. Soproni Szakképzési Centrum Fáy András Két Tanítási Nyelvű Gazdasági Szakgimnáziuma Kiss Viktória Fábiánkovits Kitti Horváth Noémi Rebeka 533 Hajnal Eszter
3. Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium Bóta Alexandra Sebők Kíra Kobaltz Leonard Michael 506 Menyhártné Sári Anita
4. Győri SZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma Farkas Kata Kása Zsófia Szilágyi Réka 505 Lantos Eszter
5. Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Gál Boglárka Kovács Benjamin Németh Lilien 499 Müllerné Liczki Melinda Tanárnő és Kovács Gábor Tanár Úr
6. Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium Darázs Vivien Élő Sarolta Menyhárt Dorottya 487 Menyhártné Sári Anita
7. BSZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma Puskás Tímea Raffai Viktória Turi Bíborka 484 Lipták György
8. Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium Balogh Dorina Bindis Dóra Grujin Dávid 460 Menyhártné Sári Anita
9. HSzC - Corvin Mátyás Szakgimnázium Bán Brigitta Pocsai Anna Szilágyi Máté 459 Suti Zoli
10. Batsányi János Gimnázium és Kollégium Novák Viktória Pető Mónika Varga Sára 452 Varga László